Son dakika haberi bulunmamaktadır.   İletişim  
TopluKonut.org
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynağı|

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Müjde ! 386 TL Taksitle TOKİ'den Ev !

TOKİ'den alt gelir grubuna özel 386 TL'den başlayan taksitlerle ev..

Kategori  Kategori : TOKİ Ankara
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 17630
Tarih  Tarih : 12 Temmuz 2017, 12:09

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap  2. Bölge “Alt Gelir Grubu” kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca  inşa ettirilen 185  konut, 24 Temmuz – 4 Ağustos 2017 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş.’nin Ankara şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulmakta.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilen 177 adet 2+1 ve 8 adet 1+1 konut, 24 Temmuz - 4 Ağustos 2017 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş.’nin Ankara Şubeleri aracılığı ile Kuralı  Satış  yöntemi ile satışa sunulmaktadır.


KONUT FİYATLARI
BAŞVURU ŞARTLARI:

1.    T.C. vatandaşı olması,

2.    Ankara il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,
•    Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.

3.    Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması, başvuru sahibinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç) ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,
•    Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç

4.    Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak,
•    Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.

5.    Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200-₺ olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200-₺ olması gerekmektedir.)

6.    Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına  yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.


BAŞVURU İŞLEMLERİ :

Başvuru sahipleri;
1.    Başvuru Formu kategorisine göre T. Halk Bankası A.Ş. Ankara Şubelerinden 2 nüsha olarak temin edilecektir.
2.    Aşağıda yer alan belgeler ve Başvuru Formu ile birlikte 24 Temmuz – 4 Ağustos 2017 tarihleri arasında T.Halk Bankası A.Ş. Ankara Şubelerine başvurulacaktır. Başvuru Formları Banka tarafından kategorisine göre numaralandırılarak başvuruda istenilen evraklarla teslim alınacak ve 1 nüsha da başvuru sahibine geri verilecektir.
3.    Başvuru işlemleri sırasında 2. Kategori, 3.Kategori ve 4.Kategori alıcı adaylarından başvuru sırasında 1.000 TL başvuru bedeli alınacaktır.
4.    Kimlik tespiti için Nüfus Cüzdanı ibraz etmek şartı aranacaktır. Başvurular şahsen yapılacaktır.

Başvuruların kabul edileceği yer :  T. Halk Bankası A.Ş. Ankara Şubeleri

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
Yazdırılabilir SayfaYazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

TOKİ Ankara

En Çok Okunan Haberler

ANKET

Ne Kadar Aylık Taksitlerle TOKİ'den Ev Alabilirsiniz ?

Tüm Anketler

TopluKonut.org sitede yer alan dış bağlantı linklerinden sorumluluk taşımamaktadır.TopluKonut.org © 2009-2016 Tüm hakları saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: